Produkcją gotowych roślin begonii MagicFlower zajmujemy się od czterech lat, dostarczając gotowe rośliny na rynek krajowy oraz na eksport do krajów ościennych. Przez ten okres mieliśmy dużo okazji żeby ją sprawdzić w produkcji, oraz jak zachowuje się w miejscu nasadzeń. W naszej firmie zostało wykonanych szereg dowiadczeń uprawowych i porównań, także z odmianami uznanymi na rynku.
Zapraszamy do pobrania naszego katalogu
oraz formularza zamówienia

      Przekonaliśmy się, że jest to najlepsza seria, pozwalająca na osiądnięcie bardzo dobrych wyników w produkcji, a co za tym idzie, także finansowych. W ogrodach, na tarasach i balkonach begonia MagicFlower zachowuje się wzorowo i cieszy swym wyglądem przez cały sezon od wiosny do późnej jesieni.

      Pewni wyższości tych odmian nad innymi, zdecydowaliśmy sie zaoferować w Polsce także materiał rozmnożeniowy, w postaci nasion oraz rozsad w różnym stadium rozwoju, co pozwala na dostosowanie naszej oferty do różnych technologii i sposobów produkcji.

Nasiona:
sprzedajemy w opakowaniach po 1000 szt. z odmiany lub wielokrotność, kiełkowanie pow. 90 %. Z racji tego, że produkcja rozsady jest dość trudna, oraz że begonie bulwiaste wymagają bardzo wczesnych wysiewów, proponujemy ten produkt dla bardziej doświadczonych ogrodników.

Rozsada 480. Zwrotne palety z twardego plastiku, z wypychaczem. Gwarantowana ilość roślin 450 sztuk. Jest to najbardziej ekonomiczna wersja rozsady, jednakże rośliny wymagają jednokrotnego przepikowania do palet 70 - 100 otworów.

Rozsada 200. Miękka, bezzwrotna paleta z wypychaczem. Gwarantowana ilość roślin 190 sztuk, można je sadzić bezpośrednio do doniczek.

Rozsada 72. Miękka, bezzwrotna paleta z wypychaczem. Gwarantowana ilość roślin 70 sztuk. W zależności od koloru, w dobrych warunkach uprawy, roślin gotowe do sprzedaży po 5-6 tygodniach.

Półprodukt 12 cm. Rośliliny z pąkami, dorośnięte do rozmiaru doniczki. Gotowe do sprzedaży po 2-3 tygodniach. W zależności od regionu, po 15 - 20 kwietnia, możliwa uprawa na zimno, np. po bratkach.